PONDĚLÍ HAVÍŘOV: 18.00 - 19.00 h. KONDICE (tabata a kardio) - 70 Kč  tělocvična Gymnázia Komenského.

                              19.00 - 20.30 h. KRAV MAGA (údery a kopy) - 90 Kč tělocvična Gymnázia Komenského.

 

ÚTERÝ KARVINÁ: 18.00 - 19.30 h. KRAV MAGA (techniky) - 90 Kč  tělocvična Lazní Darkov.

 

STŘEDA HAVÍŘOV: 17.00 - 18.00 h. POHYBOVKA DĚTI 6-12 LET - 60 Kč tělocvična Gymnázia Komenského.

                            18.00 - 19.00 h. KONDICE (kruhový trénink) - 70 Kč tělocvična Gymnázia Komenského.

                            19.00 - 20.30 h. KRAV MAGA (techniky) - 90 Kč tělocvična Gymnázia Komenského.

 

ČTVRTEK KARVINÁ: 18.00 - 19.30 h. KRAV MAGA (údery a kopy) - 90 Kč tělocvična Lazní Darkov.

 

PÁTEK HAVÍŘOV: 18.00 - 19.00 h. KRAV MAGA (děti) - 60 Kč tělocvična areál Severka.

                          19.00 - 20.00 h. KONDICE (tabata & kardio) - 70 Kč tělocvična areál Severka.

 

SOBOTA: semináře

 

NEDĚLE HAVÍŘOV: 16.45- 17.45 KONDICE ZAČÁTEČNÍCI - 70 Kč tělocvična areál Severka

                                 18.00 - 19.00 h. KONDICE (kruhový trénink) - 70 Kč tělocvična areál Severka.

                            19.00 - 20.00 h. KRAV MAGA (základy) - 70 Kč  tělocvična areál Severka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tělocvičny

Havířov I: ul. Komenského 2, tělocvična Gymnázia Komenského. (vchod do tělocvičny je ze zadní strany od školního hřiště) mapa

Havířov II: ul. Jaselská 1197/1, areál Severka. (parkování přímo u budovy, vchod od parkoviště - rampa. ul.Vítězná) mapa

Karviná:  ul. Čsl. armády 2954/2, areál Lazní Darkov. (vchod do tělocvičny je přes hlavní budovu lázní B) mapa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlavní instruktor: Radim Sládek                                                                                              

Instruktor Sebeobrany II třídy                                                                           

Trenér BOX III třídy                                                                                                                                 

Trenér MMA III třídy                                                                              

Instruktor Krav Maga                                                             

Absolvované semináře a zkušky:              

2007 - 2010 - Dušan Vavrečka (F4) pravidelné tréninky Krav Maga                                                                         

2010 - 2012 - Kamil Výtisk (G3) pravidelné tréninky Krav Maga                                                                   

2009 - Tomasz Adamczyk  seminář Krav Maga (PL)                                                            

2009 - Amnon Darsa (EXPERT 5) Krav Maga zkoušky Praha

2009 - Mariusz Jasiński (EXPERT 2) Krav Maga Steel city camp 

2009 - Jan Dobrzyjałowski (EXPERT 2) Krav Maga Steel city camp 

2010 - Tamir Gilad (EXPERT 5) Krav Maga zkoušky Praha

2011 - Jacek Moryl (EXPERT 2) instruktorský seminář Krav Maga (PL)

2012 - Jacek Moryl (EXPERT 2) seminář bezpečnost v autobuse Krav Maga

2012 - Kamil Výtisk (G3) seminář obrana proti pistoli Krav Maga

2012 - Jacek Moryl (EXPERT 2) seminář bezpečnost na stadionech Krav Maga

2012 - Pavel Němec (LEKTOR AKDR) osvědčení práce s teleskopickým obuškem

2012 - Lubomír Češek (PSYCHOLOG, LEKTOR TĚLESNÉ A SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVY) instruktor Sebeobrany II třídy

2013 - Richard Andrš (předseda komise trenérů MMA) trenérská licence MMA III třídy

2013 - Jacek Moryl (EXPERT 2) instruktorský seminář Krav Maga (PL)

2013 - Michal Hamršmíd seminář MMA

2014 - Jacek Moryl (EXPERT 2) seminář obrana VIP proti ozbrojenému útočníkovi Krav Maga

2014 - Jiří Kotiba (TRENÉR ČR V BOXU) trenérská licence Box III třídy

2014 - Michal Otipka (EXPERT 2) seminář vyhrožování nožem Krav Maga

2014 - Miloš Bosák seminář Brazilské Jiu Jitsu

2014 - Ester Konečná (MČR) seminář boxu 

2014 - Jacek Moryl (EXPERT 2) instruktorský seminář Krav Maga (CZ)

2015 - Jacek Moryl (EXPERT 2) seminář boj na zemi Krav Maga

2015 - Robin Javorek (FIALOVÝ PÁS 3. STUPNĚ)  seminář Brazilské Jiu Jitsu

2015 - Miloš Bosák  seminář Brazilské Jiu Jitsu 

2016 - Joe Ambrosino (EXPERT 3) boj ve vlaku Krav Maga

2016 - Tomasz Adamczyk (MASTER) obrana proti mačetě Krav Maga

2016 - Leonid Polezhaev seminář Sistema

2016 - seminář funkční trénink (PROSPORT)

2017 - Łukasz Osiecki (EXPERT 3) všeobecný seminář Krav Maga

2017 - Petr Hlaváč (6 dan) všeobecný seminář Krav Maga 

2017 - Wlodzimierz Kopec, Piotr Lizak, Andrzej Grejner, Martin Kaptacz

         (instruktoři polských ozbrojených sil, Krav Maga 2 - 3 dan, Judo a BJJ 1 - 2 dan) seminář Krav Maga

 

Další semináře a akce:

2012, 2013 - military Beskydy

2013 - střelnice Corado Ostrava

2013 - škola přežití Krav Maga

2012, 2014 - semináře teleskopické obušky

2014 - seminář REDMAN

2013, 2015, 2016 - semináře CQB

2015 - kurz první pomoci

2015, 2016 - letní kepm Komorní Lhotka 

2016 - kondiční kemp

V průběhu svátků a prázdnin je tělocvična gymnázia v Havířově uzavřená, pokud nebude domluveno jinak, tréninky se ruší bez náhrady! Tělocvična SEVERKA v Havířově a DARKOV v Karviné je při zájmu cvičenců přístupná celoročně!